5 książek biznesowych, które warto przeczytać

Dzisiaj wstęp będzie krótki! Zebrałyśmy (na dobry początek!) pięć książek, które szczególnie lubimy cenimy:

 

  1. Jak to robią kobiety sukcesu? (L. Vanderkam). Zachwycający tytuł, który inspiruje – prawda? Książka pomaga nam znaleźć odpowiedź na nurtujące pytanie o życie wypełnione po brzegi. Jak ono wygląda? Z czym się wiąże? Jest naprawdę tak doskonałe, jak się może wydawać? Książka zawiera bardzo wiele podobnych pytań i co ważniejsze: solidnych odpowiedzi.

 

  1. Gdy regułą jest brak reguł. Netflix i filozofia przemiany (R. Hastings, EE. Meyer). Jedna z częściej widywanych książek na Instagramie w ostatnich miesiącach, zauważyłaś? Można odnieść wrażenie, że już wszyscy ją czytali. Czy warto? Warto, zdecydowanie! Nie chcemy zdradzać za wiele ale… co byś powiedziała na informację, że Netflix początkowo był… eksperymentem? Ich początki działalności to również niesamowicie wciągająca historia. Jaki wniosek płynie z książki? Nie istnieją złe sposoby, jeśli tylko działają!

 

  1. Nawyki warte miliony (B. Tracy). Lektura obowiązkowa! Poradnik niemal doskonały. Merytoryczny, konkretny, inspirujący i zwyczajnie życiowy. Zmusza do przemyśleń, podsuwa wnioski i trudne pytania. Nie zdziwicie się pewni zbyt mocno, jeśli powiemy: popycha do działania. Mamy tutaj dość jasne i drobiazgowe komunikaty, przepełnione konkretną wiedzą i wymagające od nas jedynie… działania. Z książki tej – można czerpać garściami. Czerpać wiedzę i korzyści, które ta wiedza nam gwarantuje.

 

  1. Instagram bez filtra (S. Frier). Kolejna książka, która jest bardzo często widywana i polecana. Poczytamy tutaj o kulisach powstawania Instagrama, o wszelkich ciekawostkach z nim związanych. Przeczytamy również o jego wpływie na nasze życie, wartości, działania. Czytając Instagram bez filtra, momentami chce się krzyknąć: wiedziałam! Oczywiście, jest też sporo treści nowych, autentycznie odkrywczych, które pomagają nam otworzyć oczy na to, co ważne w tym #instaświecie.

 

  1. Buduj życie odpowiedzialnie i zuchwale (K. Rowińska). O Kamili Rowińskiej słyszała już zapewne większość z nas. Tutaj jedna z jej książek i już na starcie, musimy przyznać: to dobra książka. Mamy szansę zrobić z nią porządki w życiu, poukładać to co do poukładania i znaleźć swój cel tam, gdzie wcześniej go nie widziałyśmy a on sobie grzecznie czekał. Motywacja, intrygująco skrojona na miarę oczekiwań większości kobiet, które po nią sięgną.

 

PS Którą przeczytasz jako pierwszą? A którą już znałaś? 🙂

Blog

Sklep

Platforma

Szkolenia

i webinary

Grupa