Francuski styl, czyli jaki?

Zapewne niejednokrotnie już spotkałaś się z hashtagami typu #parisianstyle czy #francuskiszyk, prawda? Czyli jak? Cały świat chce prezentować paryski styl? Dlaczego tak uwielbiamy właśnie Paryżanki i dlaczego to one tak inspirują?

 

Bezpretensjonalny wdzięk.

Świeżość.

Stylowa prostota.

 

Tak możemy mówić o Paryżankach. I tak też zazwyczaj mówimy! W czym tkwi ich tajemnica? Co takiego inspirującego jest w Paryżankach, że chcemy je naśladować?

 

 1. Paryżanki tworzą własny styl. Nie podążają ślepo za wszystkimi trendami. Potrafią czerpać z mody to, co dla nich najlepsze, najbardziej dopasowane. Kreują swoją niepowtarzalność, nie lubią być jak wszyscy dookoła.

 

 1. Paryżanki inspirują się tylko, nigdy nie kopiują. Naśladowanie w stosunku 1:1, jest zupełnie nie w ich stylu. Uważają, że inspiracja i stworzenie czegoś nowego dla siebie – jest jak najbardziej w porządku, w przeciwieństwie do całkowitego kopiowania innych. Uwielbiają być jedyne w swoim rodzaju, zachwycać detalami, których próżno szukać gdziekolwiek indziej.

 

 1. Paryżanki nie obnoszą się z logo. To dla nich niedopuszczalne by celowo eksponować logo, w krzykliwej formie lub jakimkolwiek nadmiarze na sobie.

 

 1. Paryżanki nie uznają podróbek. W ich mniemaniu – noszenie podróbek to ogromny wstyd i hańba!

 

 1. Paryżanki uwielbiają naturalny minimalistyczny manicure. Nie znajdziecie tam tipsów, przedłużania, kamyczków, świecidełek ani naklejek. Na nic, co sztuczne – nie znajdzie się tutaj miejsca.

 

 1. Paryżanki uwielbiają naturalne brwi. Nie wyskubane cieniutkie kreseczki, nie te narysowane kredką, niekoniecznie też makijaż permanentny.

 

 1. Paryżanki uwielbiają naturalny kolor włosów. Idealna fryzura Paryżanki? Niewyczesana. Wyglądająca, jakbyś dopiero co wstała, lekko przeczesała je dłonią i… już. Naturalny, dopasowany do cery kolor.

 

A gdyby tak, otworzyć szafę Paryżanki i zajrzeć do środka? Co tam znajdziemy? Z pewnością są takie elementy garderoby, które noszą z większym entuzjazmem i zestawiają z wieloma różnymi stylizacjami.

 

Z czego więc słyną?

 

 1. Koronkowa bielizna.
 2. Biały t-shirt.
 3. Biała koszula.
 4. Mała czarna sukienka.
 5. Pasiasty sweterek.
 6. Spodnie 7/8.

 

Co z wymienionych ubrań – masz u siebie?

Co szczególnie lubisz?

A może na coś, nabrałaś właśnie teraz ochoty?

Co to będzie?

Blog

Sklep

Za darmo

Platforma

Szkolenia

i webinary

error: Kopiowanie zablokowane

Grupa