Akademia InstaKobiet

Wsparcie & rozwój. Tutaj kreują się kobiece cele.

Hashtagi i diamenty. Kto by pomyślał o takim połączeniu, prawda? Akademia InstaKobiet to bez wątpienia – właśnie hashtagi i diamenty. Dlaczego hashtagi? Dlaczego diamenty? Pragnęłyśmy tutaj podkreślać kwintesencję tego, co dla nas ważne. Tego, co ważne dla każdej z Was – która tutaj się pojawi. Kobieta to wyjątkowe piękno. Niekiedy onieśmielająca blaskiem już w pierwszych ułamkach sekund spotkania. Niekiedy to piękno trzeba wydobyć, wystarczy… oszlifować ten wspaniały diament! Podejmujemy się w Akademii takich wyzwań! Udowadniamy tutaj, że rozwój, pieniądze i pozycja – są dla kobiet dostępne.

Jesteś dla nas diamentem. Jedynym takim, o niepowtarzalnych cechach i możliwościach. Akademia InstaKobiet to miejsce przepełnione ludźmi i relacjami. Miejsce, w którym otoczymy Cię wsparciem. Wspólnie odkryjemy Twoje talenty, zainicjujemy drogę rozwoju i… nauczymy też hashtagów!

Cześć, z tej strony Karolina i Patrycja! Często jesteśmy pytane o początek naszej znajomości, dlatego zdradzimy już na starcie: poznałyśmy się w pracy a kontynuację znajomości – zawdzięczamy… Instagramowi. Obalamy tym samym mit, że w Internecie nie da się poznać fajnych ludzi. Oczywiście, że się da! Oczywiście, że tutaj kreują się piękne, inspirujące historie! Wystarczy otworzyć się na te możliwości, znaleźć kącik dla siebie i pielęgnować go.

#instaprofil to coś na kształt ogródka. Wymaga czasu, uwagi, odpowiednich narzędzi i dużo, naprawdę dużo odpowiedniego podejścia. W Akademii nauczymy Cię zarówno tego, jak znaleźć swoje miejsce, jak określić jego charakter i najważniejsze – jak pielęgnować, żeby dawało obfity plon. Otulimy Cię pewnością siebie, której potrzebujesz – by pójść do przodu i działać w zgodzie ze sobą.

Jesteś na to gotowa?

Blog

Sklep

Platforma

Szkolenia

i webinary