Analiza Twojego profilu na instagramie + konsultacja

1,500.00

Jesteś dla nas diamentem. Jedynym takim, o niepowtarzalnych cechach i możliwościach. Akademia InstaKobiet to miejsce przepełnione ludźmi i relacjami. Miejsce, w którym otoczymy Cię wsparciem. Wspólnie odkryjemy Twoje talenty, zainicjujemy drogę rozwoju i… nauczymy też hashtagów!

Budując ofertę Akademii InstaKobiet – staramy się wybierać to, co najdoskonalsze. Kładziemy duży nacisk na jakość i profesjonalizm, których potrzebujecie. Dla swojego rozwoju, dla możliwości projektowania planów i życia na miarę własnych potrzeb. Podeszłyśmy więc do tworzenia oferty z uważnością.

#instaprofil to coś na kształt ogródka. Wymaga czasu, uwagi, odpowiednich narzędzi i dużo, naprawdę dużo odpowiedniego podejścia. W Akademii nauczymy Cię zarówno tego, jak znaleźć swoje miejsce, jak określić jego charakter i najważniejsze – jak pielęgnować, żeby dawało obfity plon. Otulimy Cię pewnością siebie, której potrzebujesz – by pójść do przodu i działać w zgodzie ze sobą.

Indywidualna analiza Twojego profilu na Instagramie & konsultacja | Niezależnie od stażu i rozmiaru profilu – porozmawiamy o tym, jak wygląda obecnie oraz o tym, jak ma wyglądać docelowo. Wskażemy kierunek, w którym możesz się rozwijać oraz narzędzia, z których możesz korzystać. Zwrócimy uwagę na błędy, które popełniasz oraz zaplanujemy proces ich eliminowania. Przeanalizujemy Twoje dotychczasowe publikacje i wykreujemy pomysły na przyszłe treści, które otrzymasz w swoim spersonalizowanym InstaPlannerze.

Jesteś na to gotowa?

Analiza Twojego profilu na instagramie + konsultacja

1,500.00

error: Kopiowanie zablokowane

Grupa