Odkryj siebie i zacznij działać! [e-book]

109.00

Bardzo się cieszymy, że podjęłaś pierwszy krok i chcesz zmienić swoje życie. Bo czyż to nie pragnienie rozwoju właśnie – skusiło Cię do sięgnięcia po to wyzwanie? Sięgania po coś więcej, po coś czego potrzebujesz i chcesz? Moja droga, Ty już przystąpiłaś do działania! Sięgając po ten e-book.

Wspaniale, że razem z nami chcesz przejść 6-dniowe wyzwanie, w którym za cel obieramy sobie odkrywanie swojego potencjału.

Stworzony przez nas plan działania, ma przede wszystkim pomóc skupić się na Twoich mocnych stronach. Odkryć na nowo zainteresowania, które pomogą w rozpoczęciu drogi do realizacji planów.

Oczywiście zanim to się stanie – czeka nas sporo pracy!

Wchodzisz w to…?

Wierzymy, że tak! Pomożemy Ci odkryć i wykorzystać swoje mocne strony, drzemiący potencjał, a także umożliwią satysfakcjonujące rezultaty. Pozwól, że będziemy krok po kroku – przekładać to wszystko Twój na przyszły dochodowy biznes.

A może po prostu spełnienie zawodowe? Może osobiste?

Nikt nie zna lepiej Twoich pragnień – niż Ty.

Naszym zadaniem jest Cię w tym wspierać. Nie ma przecież chyba nic bardziej kojącego – od połączenia pasji z codzienną pracą zawodową.

Zachęcamy Cię nie tylko do wykonywania zadań zawartych w wyzwaniu, ale także wysuwania samodzielnych wniosków i wykorzystywania ich w codziennych sytuacjach.

To wyzwanie ma za zadanie:

Pod warunkiem, że zaczniesz działać Teraz.

Co zyskasz kupując wyzwanie?

1

Odnajdziesz właściwą drogę dla Siebie. Nawet jeśli obecnie masz pracę to masz absolutne prawo… szukać zmian.  Czegoś zgodnego z Twoimi predyspozycjami i oczekiwaniami. Zmiany to część życia. Własna marka – czy to osobista, czy firmowa – to obecnie potężne narzędzie. Nauczysz się je odnajdować i wykorzystywać.

2

Być może dzisiaj pracujesz na etacie. Być może jesteś w tym naprawdę dobra. I właśnie to dobra” – powinnaś wykorzystać, na własny rachunek! To zupełnie zwyczajna sytuacja, gdy pragniesz czegoś więcej. To całkiem naturalna kolej rzeczy. Dzięki naszemu wyzwaniu możesz zrozumieć, że niezależność to coś dla Ciebie.

3

Nasze Wyzwanie pomoże Ci zaplanować i przeprowadzić poszukiwania pracy, w zgodzie ze sobą. Znajdziesz tutaj możliwości rozwoju, z których możesz korzystać. Znajdziesz tutaj ścieżki, którymi możesz podążać. Wyzwanie pomoże Ci znaleźć swoje mocne strony, określić predyspozycje, zaangażować się we właściwe działania na rzecz swojego rozwoju.

4

Być może pracujesz na etacie. Być może prowadzisz własny biznes. Być może łączysz jedno z drugim. I potrzebujesz, chcesz czegoś więcej! Od dawna noszony w sercu pomysł, chęć zbudowania kolejnego źródła dochodu? A może pielęgnowany talent, który możesz monetyzować? Nasze wyzwanie pomoże Ci stworzyć Twoje kolejne źródło „źródełko” – bo kolejne źródło dochodu, to przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa i spełnienia.

Odkryj siebie i zacznij działać! [e-book]

109.00

Grupa