Odkryj siebie i zacznij działać! + Jak rozwinąć swój profil i zarabiać na Instagramie [pakiet]

228.00

Bardzo się cieszymy, że podjęłaś pierwszy krok i chcesz zmienić swoje życie. Bo czyż to nie pragnienie rozwoju właśnie – skusiło Cię do sięgnięcia po to wyzwanie? Sięgania po coś więcej, po coś czego potrzebujesz i chcesz? Moja droga, Ty już przystąpiłaś do działania! Sięgając po ten e-book.

To wyzwanie ma za zadanie:

Pod warunkiem, że zaczniesz działać Teraz.

Co zyskasz kupując wyzwanie?

1

Odnajdziesz właściwą drogę dla Siebie. Nawet jeśli obecnie masz pracę to masz absolutne prawo… szukać zmian.  Czegoś zgodnego z Twoimi predyspozycjami i oczekiwaniami. Zmiany to część życia. Własna marka – czy to osobista, czy firmowa – to obecnie potężne narzędzie. Nauczysz się je odnajdować i wykorzystywać.

2

Być może dzisiaj pracujesz na etacie. Być może jesteś w tym naprawdę dobra. I właśnie to dobra” – powinnaś wykorzystać, na własny rachunek! To zupełnie zwyczajna sytuacja, gdy pragniesz czegoś więcej. To całkiem naturalna kolej rzeczy. Dzięki naszemu wyzwaniu możesz zrozumieć, że niezależność to coś dla Ciebie.

3

Nasze Wyzwanie pomoże Ci zaplanować i przeprowadzić poszukiwania pracy, w zgodzie ze sobą. Znajdziesz tutaj możliwości rozwoju, z których możesz korzystać. Znajdziesz tutaj ścieżki, którymi możesz podążać. Wyzwanie pomoże Ci znaleźć swoje mocne strony, określić predyspozycje, zaangażować się we właściwe działania na rzecz swojego rozwoju.

4

Być może pracujesz na etacie. Być może prowadzisz własny biznes. Być może łączysz jedno z drugim. I potrzebujesz, chcesz czegoś więcej! Od dawna noszony w sercu pomysł, chęć zbudowania kolejnego źródła dochodu? A może pielęgnowany talent, który możesz monetyzować? Nasze wyzwanie pomoże Ci stworzyć Twoje kolejne źródło „źródełko” – bo kolejne źródło dochodu, to przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa i spełnienia.

W PAKIECIE EBOOK: Jak rozwinąć swój profil i zarabiać na Instagramie

W 3 lata zbudowałam profil liczący prawie 110 tys Followersów. Prawdziwych, zaangażowanych, nie kupionych. Zrobiłam to sama, bez niczyjej pomocy. Teraz tą wiedzą dzielę się z Tobą.

To podręcznik dla każdego początkującego lub średniozaawansowanego użytkownika Instagrama, który chce zbudować wartościowe konto oraz na nim zarabiać. To e-book dla każdej osoby, który chce zostać Influencerem.

Co zyskasz kupując dodatkowego e-booka w pakiecie?

1

Dowiesz się jak zdobywać nowych, ZAANGA-
-ŻOWANYCH
 followersów.

2

Będziesz wiedziała, w jaki sposób tworzyć angażujące treści, zyskując nowe lajki i komentarze.

3

Uzyskasz praktyczne wskazówki jak zarabiać na prowadzeniu konta.

Odkryj siebie i zacznij działać! + Jak rozwinąć swój profil i zarabiać na Instagramie [pakiet]

228.00

Grupa