Zespół

Karolina | Absolwentka ekonomii oraz zarządzania międzynarodowego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Marzyła o zamieszkaniu w Krakowie – ale to właśnie w Katowicach jest jej miejsce. To tutaj spełnia się zawodowo i prywatnie. Od momentu, gdy skończyła 19 lat – jest czynnie związana z branżą kredytową.

 

Aktualnie prowadzi własny biznes, zatrudniając tam kilkadziesiąt osób i płynnie balansując pomiędzy rolą #bizneswoman a #mamaFranka i #żonaJanka. Na każdym kroku udowadnia, że nie istnieją dla niej cele jakkolwiek niemożliwe. W 2021 roku – napisała e-book o rozwoju i zarabianiu na Instagramie, który odniósł niebywały sukces. Na swoim profilu zgromadziła już ponad 110 000 obserwujących, współpracuje z rozpoznawalnymi markami i edukuje kobiety o tym, jak znaleźć najwłaściwszą sobie drogę.

Patrycja | Z wykształcenia? Analityk finansowy, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Na swojej edukacyjnej drodze – zaliczyła również studia podyplomowe z zarządzania instrumentami finansowymi. Od 10 lat pracuje w branży kredytowej. Zna się na pieniądzach, umie i lubi je zarabiać – teraz pragnie dzielić się doświadczeniem, edukując kobiety o ich możliwościach finansowych.

 

W swoim dorobku ma nawet własną markę odzieżową! Prywatnie to samodzielna mama 6-letniej Amelki, wielbicielka pięknych wnętrz i detali zwracających uwagę. Jej instagramowy profil rozwija się w zaskakującym tempie, zgromadziła już kilkadziesiąt tysięcy obserwujących i ta liczba wciąż rośnie. Zachwyca delikatnością i charakterem – połączeniem doskonałym, gdy poszukujemy fundamentów pod determinację i wdzięk. Odkryła w sobie talent edukatora, nie sposób zliczyć wszystkie jej pomysły na kolejne produkty Akademii!

Blog

Sklep

Platforma

Szkolenia

i webinary